חתימה דיגיטלית - מאמרים וסיפורי לקוח

אודות קונסיסט - יצרנית ומשווקת Doxi

לקונסיסט ניסיון רב בפיתוח והטמעה של מערכות תוכנה מתקדמות המאפשרות לארגונים ולחברות לייעל את תהליכי התפעול באמצעות מערכות מתקדמות לניהול השירות בארגון, ייעול תהליכים עסקיים, מעבר לדיגיטל ומיקסום תקשורת עם לקוחות הארגון. הפתרונות של קונסיסט בתחום זה כוללים את: 

אודות SENDIX

פותחה ומיושמת בישראל באופן בלעדי על-ידי קונסיסט מערכות, שהיא חלק מקבוצת קונסיסט העולמית – חברת היי-טק בינלאומית המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ושירותים מקצועיים בתחומי טכנולוגיית המידע. 

קונסיסט הוקמה לפני יותר מ- 50 שנים ומעסיקה כ- 1,000 עובדים ברחבי העולם, לרבות בישראל, גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו ועוד. קונסיסט מתמחה בפיתוח מערכות תוכנה ומידע, בתשתיות מחשוב, בשיווק ויישום מערכות תוכנה של ספקים מובילים אחרים וכן בשירותים מקצועיים לפיתוח אצל לקוחותינו במסגרת של פרויקטים, שירותי יעוץ, מיקור חוץ והשמה. 

לקבוצת קונסיסט יש למעלה מ – 1400 לקוחות בישראל, כולל ארגונים מובילים במשק הכוללים מוסדות פיננסיים וחברות אשראי, חברות ביטוח, עיריות ומועצות, עשרות משרדי ממשלה וגופי סמך, חברות הייטק, חברות תקשורת גדולות ועוד. 

קונסיסט מספקת סל שירותים מגוון ומקיף ומאמינה כי רב-תחומיות הינו תנאי הכרחי לאספקת פתרונות מיטביים בעולם עסקי וטכנולוגי, מגוון ודינאמי.

קונסיסט מתמחה במערכות תוכנה מתוצרתה ומתוצרת ספקים נוספים וכן מתמחה בפיתוח ואינטגרציה של פרויקטי מיחשוב רחבי היקף באחריות כוללת. בנוסף מספקת החברה שירותי יעוץ לפיתוח והטמעת מערכות מידע ואספקת שירותי מיקור חוץ – Outsourcing. 

כמו גם פתרונות התוכנה האחרים שקונסיסט משווקת ומיישמת, נתמכת על-ידי צוות מקצועי ומנוסה של מיישמים, מפתחים ותומכים טכניים אשר מספקים מענה אישי ומהיר לכל מאות לקוחות החברה ממוקד התמיכה הטכנית – HelpDesk – שמפעילה החברה בישראל. כל בעיה או צורך עסקי של לקוחותינו מקבל מענה מהיר, מקצועי ומיידי, ויעידו על כך מאות לקוחות החברה הכוללים את הארגונים המובילים במשק. 

מאפשרת שליחת הודעות מרובות בוואטסאפ, הודעות תפוצה

פתרונות חכמים נוספים לטרנספורמציה דיגיטלית מבית קונסיסט

לקונסיסט ניסיון רב בפיתוח והטמעה של מערכות מורכבות המאפשרות לארגונים ולחברות לייעל את תהליכי התפעול באמצעות מערכות מתקדמות לניהול השירות בארגון, ייעול תהליכים עסקיים, מעבר לדיגיטל ומיקסום תקשורת עם לקוחות הארגון. הפתרונות של קונסיסט בתחום זה כוללים את: 

SysAid

מערכת ניהול הקריאות המובילה בישראל המותקנת אצל יותר מ-550 ארגונים בישראל

PB Digital

מערכת מובילה לעיצוב, יצירה הפצה וניהול של טפסים דיגיטלים חכמים; מיושמת אצל כ-300 ארגונים ב-EMEA

Doxi

מערכת חתימות דיגיטלית מתקדמת לניהול סבב חתימות על מסמכים ארגוניים

GLASSIX

מערכת תקשורת אומניצ'אנל ובוט חכם AI למוקדי שירות, מכירות ותמיכה

בוט קולי - Consist AI

פתרון בוט חכם, קולי וטקסטואלי, לאוטומציה של תהליכי שירות, מכירות ותמיכה

WYZE

מערכת ניהול ידע חכמה, מבוססת בינה מלאכותית, למוקדי שירות ומכירות ולניהול הידע בכלל הארגון

QLeader

מערכת חכמה לזימון וניהול תורים, מפגשים ויומנים

NAGIX

מערכת להנגשת מסמכים ארגוניים – טפסי לקוח, פרוטוקולים, דוחות ועוד – באופן ממוכן ויעיל

BLOX

כלי מתקדם ויעיל להפקה ויצירה של טפסים דיגיטלים חכמים ומעוצבים ולבנייה של תהליכי WORK FLOW ארגוניים